Radio

Radio

 

Pośród plejady rozgłośni radiowych, Radio i jest wyjątkowe. Na naszej antenie łączymy przyjemność słuchania najlepszej muzyki z informacjami ze świata, kraju, a przede wszystkim regionu i Archidiecezji.

Program wzbogacamy audycjami poradnikowymi oraz umożliwiamy spotkania z ciekawymi Gośćmi. Cenimy kulturę słowa, rzetelność przekazywanych informacji, praktyczny aspekt emitowanych poradników, a nade wszystko kontakt ze Słuchaczami. W czasie całego programu podajemy serwisy informacyjne od 6.00 do 22.00 co godzinę.

Każdy, kto ceni sobie rzetelną i obiektywną informację, odnajdzie w Radiu i rozgłośnię, której przyświeca cel zdobycia najnowszych i najbardziej istotnych wiadomości, aby w sposób profesjonalny podzielić się nimi ze Słuchaczami.

Radio i to również partner do rozmowy. Każdy Słuchacz, który zadzwoni do redakcji, zostanie z zainteresowaniem wysłuchany. Może też liczyć na radę zarówno ze strony naszych redaktorów, jak i fachowców, z którym Radio i utrzymuje stały kontakt. Nie ma tematów, na które Słuchacze nie mogliby z nami porozmawiać.

Interesuje nas życie naszego pięknego regionu, dlatego poświęcamy dużo miejsca informacjom istotnym dla mieszkańców województwa podlaskiego. Nie unikamy krytyki, ale przede wszystkim przyświeca nam idea dobra naszej „małej ojczyzny” i jej mieszkańców.

Czas między serwisami informacyjnymi i programami o charakterze poradników wypełniamy najlepszą muzyką rozrywkową, w tym klasyką rocka i popu z lat 70., 80. i 90. XX wieku!

Radio i... i masz towarzystwo!